Členství

Co nabízí členství v CZECH ASSOCIATION of COMBAT MEDICS

Neomezený přístup k aktuálním informacím z oblasti poskytování neodkladné přednemocniční péče v taktickém prostředí podle celosvětově platných standardů. Databázi článků a recenzí na aktuálně používané materiály v neodkladné přednemocniční péči v taktickém prostředí. Včasné informování o důležitých změnách v nově vydaných postupech při poskytování neodkladné přednemocniční péče v taktickém prostředí informace o novinkách a akcích Czech Association of Combat Medics. 

Jak se stát členem CZECH ASSOCIATION of COMBAT MEDICS? Na webových stránkách CZECH ASSOCIATION of COMBAT MEDICS v je ke stažení přihláška v PDF formátu. Po jejím stažení, je nutno přihlášku vytisknout a vyplnit. Dále k přihlášce je třeba doložit aktuální výpis z rejstříku trestů a v neposlední řadě zaplatit členský příspěvek. Poté odeslat přihlášku spolu s aktuálním výpisem z rejstříku trestů na adresu CZECH ASSOCIATION of COMBAT MEDICS. Členské příspěvky na rok 2018 byly vedením CZECH ASSOCIATION of COMBAT MEDICS stanoveny ve výši 1000,- Kč. Výjimkou jsou pak příslušníci ozbrojených složek a členové IZS, kteří své služební zařazení prokáží kopií služebního průkazu nebo jiného platného dokladu. U nich byl na základě jednohlasné shody představenstva CACM stanoven roční členský příspěvek na částku 300,- Kč.

Kontaktní údaje CZECH ASSOCIATION of COMBAT MEDICS, o.s. Pionýrů 188 Tábor – Čekanice 390 02. Bankovní spojení Konto pro neziskové organizace KB Číslo účtu: 43-6271670257 / 0100 Jméno účtu: CZECH ASSOCIATION of COMBAT MEDICS Jako variabilní symbol uveďte Vaše rodné číslo. (Důležité pro správné přiřazení platby)

PARTNEŘI CACM

RESCUE Partner CACM
Komora záchranářů Partner CACM

K ÚCTĚ NAŠICH PADLÝCH PŘÁTEL

poručík in memoriam Milan ŠTĚRBA
Gereshk in Helmand province, Afghanistan on 17th March 2008.

CACM NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH:

CACM FACEBOOK:

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PODPOROVATELŮM CACM

Díky za podporu, díky všem!

PODPOROVATELÉ CACM